Ga naar inhoud
Margot Siebenlist Uitvaartbegeleiding

Menu

  • Na overlijden
    • Wat te doen na overlijden?
      • Checklist bij overlijden
    • Begrafenisverzorger
    • De laatste verzorging
    • Opbaren
    • Kennisgeving
      • Rouwkaart teksten
      • Een eigen herdenkingspagina
  • Uitvaart regelen
    • Begrafenis of Crematie?
    • Voorbereiden uitvaart
    • Soort uitvaart
      • Bijzondere uitvaart
      • Duurzame uitvaart
      • Eenvoudige uitvaart
    • Bijzondere uitvaartlocaties en begraafplaatsen
    • Kosten
  • De dag van de uitvaart
  • Na de uitvaart
  • Over Margot Siebenlist
    • Visie
    • Werkwijze
    • Samenwerking
  • Wat zeggen anderen?
  • Contact

Werkwijze

Begrafenis of crematie? Hoe dan ook moet er veel geregeld worden.

ervaringen met een uitvaart
Al met al is het een uitvaart geworden die zodanig verliep dat we nu nog steeds zeggen: had niet mooier en niet zo passend gekund!
Klasse, stijl en het ultieme maatwerk.

Rondom het overlijden moet veel geregeld worden zoals het opbaren, het kiezen van de kaart, het maken van de tekst, er moet een kist of wade besteld worden. Ook moeten er afspraken gemaakt worden met de begraafplaats of het crematorium, het condoleancebezoek moet geregeld, de auto’s, de ambtelijke zaken en niet in de laatste plaats de organisatie en de vormgeving van de uitvaart zelf.

Margot Siebenlist Uitvaartbegeleiding houdt het overzicht en weet precies wat er op welk moment met wie geregeld moet worden, zodat in deze hectische periode ook de rust gehandhaafd blijft.

Ik werk vanuit het principe de familie zo dicht mogelijk bij het proces van afscheid nemen te betrekken. Dit kan door het samen doen van bijvoorbeeld de verzorging, het maken van de kaart, het bedenken van een ritueel of door helderheid te creëren over de procedures en handelingen die ik uit handen kan nemen.

Mijn werkwijze kenmerkt zich door aandachtig aanwezig te zijn bij de nabestaanden, zorgvuldig te luisteren, mee te denken, suggesties aan te dragen en indien wenselijk praktisch handelend taken over te nemen.
Gedurende de periode tussen het overlijden en de uitvaart is er vrijwel dagelijks contact zodat ideeën kunnen rijpen en besluiten genomen en stap voor stap toegewerkt wordt naar de dag van de crematie of begrafenis.

 

Na overlijden - Uitvaart regelen - de dag van de uitvaart - Na de uitvaart - Over Margot Siebenlist - Wat zeggen anderen? - Contact
Margot Siebenlist - uitvaarten voor Rotterdam - Overschie - Delft
Copyright © 2023 . Alle rechten voorbehouden.
Thema: Accelerate door ThemeGrill. Powered by WordPress.